Військовий набір для хлопчика з автоматом і аксесуарами

- Немає в наявності
- Код: 31464
502 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Представляємо вам захопливий військовий набір, який дасть змогу вашій дитині зануритися у світ пригод і стратегічних ігор. Цей набір містить усе, що потрібно для рольових бойових сценаріїв. У наборі ви знайдете пістолети, мішені, наручники та інші аксесуари, які допоможуть створити реалістичні ситуації та розвинути військові тактики.
Особливості:
- Набір містить автомат, що імітує тематичні звуки та світло
- Створює атмосферу битв і дає можливість дитині почуватися справжнім воїном
- Набір також містить різні аксесуари, які допоможуть урізноманітнити гру
- Допомагає розвивати точність і влучність, сприяє розвитку творчого мислення та рольової гри, а також покращує координацію та реакцію
- До набору входять наручники та інші аксесуари, що дають змогу дитині грати в поліцейських, військових або спецагентів
- Під час гри з військовим набором дитина активно рухається, стріляє й переслідує цілі
- Дає змогу дитині розширити свою уяву та створювати захопливі сценарії
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення автомата: Батарейки 2 шт. типу AА (не входять до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 41 х 5,5 х 28,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Військовий, пірат, лицар |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Висота | 285 мм |
- Ціна: 502 ₴
