Інтерактивна тварина Робот Стрекоза на радіокеруванні Dragonfly Червоний

-20%
- Готово до відправки
- Код: 31436
1 457 ₴
1 171 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна робострекоза на радіокеруванні у деталях повторює зовнішний вигляд справжньої тварини. Іграшка реалістично та швидко рухається, ворушачи всіма лапками та крильцями. Має світлові та звукові ефекти, розпорошує туман. Керується за допомогою пульта керування.
Особливості:
- Висока деталізація
- Виразні очі з підсвіткою
- Швидко бігає
- Розпилює туман
- Ворушить лапками та крильцями
- Звукові ефекти
- Світлові ефекти
Характеристики:
- Вік: Від 8 років
- Елементи живлення іграшки: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 33 х 32 х 7,5 cм
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 38 х 12 х 32,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Тварини |
| Вікова група | Від 8 років |
| Масштаб моделі | 1:20 |
| Колір корпусу | Червоний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Кількість каналів | 8 |
| Радіус дії | 15 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 75 мм |
- Ціна: 1 171 ₴


