Лялька для дівчинки в вечірньому платті з прикрасами та аксесуарами 29 см

- Немає в наявності
- Код: 31377
385 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожна дівчинка мріє про модні плаття, гламурні вечірки та вдалу кар'єру у великому місті. Стильна лялька готова відчинити Вам двері в захопливий модний світ і показати своє ідеальне життя! Красива дівчинка модельного вигляду має ідеальний зовнішній вигляд і стильну зачіску, які роблять із неї справжню красуню. Така іграшка допоможе відтворити дивовижні сюжети й ігрові ситуації, які прийдуть на думку вашій маленькій принцесі!
Особливості:
- Стильний дизайн улюбленої ляльки
- Модне вбрання: стильне плаття від кутюр
- Витончене доброзичливе обличчя іграшкової дівчинки
- Має точки артикуляції, що дають змогу ляльці рухати руками та ногами
- Шовковисте волосся приємного кольору
- Стильні кольорові прикраси з камінням
- Набір типсів для манікюру
- Всі можливі аксесуари для відтворення атмосфери
- Розвиває певні соціальні навички та доповнюють звичайні ігри
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір ляльки (ДхШхВ): 6 х 3 х 29 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 22 х 5 х 31 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Висота | 29 см |
| Ширина | 3 см |
| Довжина | 6 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 310 мм |
- Ціна: 385 ₴
