Машинка-конструктор із викруткою Спецтехніка Водотяг із помповою подачею води інерційна

-11%
- Готово до відправки
- Код: 31389
869 ₴
774 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спецтехніка серії "Farmers Cart" вирізняється не тільки цікавим функціоналом, але й незвичайною розбірною конструкцією іграшки. Маленький автомеханік зможе розібрати нову іграшку до гвинтика, а потім із захопленням повернути їй її первісний вигляд. Крім цього, кузов машини виконує роль платформи для складання конструктора, що точно приємно здивує маленького користувача.
Особливості:
- Тематика — фермерська спецтехніка
- Насосне подавання води, яку можна залити в цистерну
- Інерційний механізм
- Іграшку можна розібрати за принципом конструктора за допомогою спеціальної викрутки, представленої в комплекті
- Кабіна машини обладнана чотирма кнопками, натискання на які активує відтворення звукових ефектів: звук двигуна, сигнал, звук заднього ходу та сирена
- Яскрава підсвітка
- Рухомі елементи
- Кузов машини виконує роль платформи для збирання конструктора
- Іграшка виготовлена з якісних матеріалів, безпечних для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 30 х 11,5 х 14,5 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 38 х 13 х 22,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 115 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 140 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 774 ₴

