Інтерактивна музична розвиваюча іграшка Рибалка 2 в 1 Столик Трек Пінгвінчики Рожевий

- Немає в наявності
- Код: 31412
801 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір "Happy Fishing" запрошує маленьких непосид на захопливу риболовлю, на якій їх чекає щедрий улов. Ігровий столик додатково поєднує в собі мінітрек із прозорим колесом, імітованою водоймою з кольоровими рибками, а також ігрову панель із функціональними кнопками.
Натискаючи на кожен із них, дитина прослуховуватиме веселі пісні англійською мовою, інструментальні мелодії, цікаві звуки та навчиться рахувати від 1 до 10.
Особливості:
- Знімні ніжки
- Іграшка поєднує в собі риболовлю та функціональний мінітрек
- Кольорове підсвічування сходів і водойми
- 4 функціональних кнопки: пісні англійською мовою, мелодії, звуки та рахунок англійською від 1 до 10
- Ігровий набір доповнений яскравими наклейками та декораціями, якими дитина зможе самостійно прикрасити іграшку
- 2 вудки з безпечними пластиковими гачками в наборі
- Проста конструкція дасть змогу легко зібрати ігрову модель навіть без допомоги дорослих
- Іграшка виготовлена з первинного пластику, що чудово витримує активні дитячі ігри
- Набір розвине дрібну моторику, уважність, логічне мислення, а також тренуватиме швидкість реакції й сприятиме гарному настрою дитини
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу "АА" (не додаються)
- Габаритні розміри: 36,5 х 27 х 34,5 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 37,5 х 8 х 26 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рибалка |
| Стать | Для дівчаток |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 365 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 345 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 375 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 260 мм |
- Ціна: 801 ₴



