Джип Монстр трак на пульті керування з парою Point Break Синій

- Немає в наявності
- Код: 31427
1 103 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відчуй дух непереможності та блискавичної швидкості, керуючи потужним позашляховиком "Point Break"! Брутальний дизайн із величезними гумовими колесами в стилі монстр-траку, ефектна підсвітка фар, парогенератор і динамічний музичний супровід нададуть грі неймовірного драйву. Керування іграшкою просте та зрозуміле, з ним легко впораються навіть найменші користувачі.
Особливості:
- Сучасний дизайн у стилі монстр-трака
- Великі гумові колеса
- Кілька режимів підсвічування фар
- Функція парогенератора
- Динамічна музика
Комплектація:
- Машинка
- Пульт дистанційного керування
- Акумулятор
- USB-кабель для заряджання акумулятора
- Пляшечка для води
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Масштаб: 1:16
- Розмір машинки: 23,5 х 18,5 х 17 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 32,5 х 21,5 х 19 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Монстр-трак |
| Вікова група | Від 3 років |
| Масштаб моделі | 1:16 |
| Колір корпусу | Синій |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 20 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 15 км/год |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 170 мм |
- Ціна: 1 103 ₴


