Дитячий набір бісеру та намистин для плетіння браслетів із волосінню Diy Beading

- Немає в наявності
- Код: 31365
314 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Неймовірний набір намистин ідеально підходить для тих, хто любить мистецтво та ручну роботу. Він дає можливість створювати власні унікальні прикраси, які підкреслять вашу індивідуальність і дадуть вам насолоджуватися процесом творіння. Цей набір призначений для всіх, хто хоче втілити свої ідеї в життя через мистецтво прикрас.
Особливості:
- Зручний пластиковий бокс для зберігання і зручної організації роботи
- Великий вибір кольорів і фактур
- Поєднання намистин і бісеру
- У наборі представлені 2 котушки волосіні для плетіння
- До набору додаються маленькі безпечні ножиці та пінцет
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Пакування: Пластиковий бокс
- Габарити упаковки: 19 х 2 х 20 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Набір для бісероплетіння |
| Тип виробу | Комплект біжутерії |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 19 см |
| Ширина | 2 см |
| Висота | 20 см |
| Склад набору | Волосінь, Бісер |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 314 ₴

