Інтерактивний Робот Собака на батарейках Smart Dancer Блакитний

- Немає в наявності
- Код: 31217
1 119 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Роботизований інтерактивний собака обладнаний безліччю цікавих функцій. Вона рухається під музику, танцює й співає. Іграшка обладнана світловими та звуковими ефектами.
Функції:
- Ходить
- Танцює
- Співає
- Змінює напрямок руху на 180 град, коли на щось натикається
- Виляє хвостом
- Повертає головою
- Звукові ефекти
- Світлові ефекти
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення іграшки: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 18 х 13 х 21 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 26 х 15 х 25 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Цуценя |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Ширина | 13 см |
| Довжина | 18 см |
| Висота | 21 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 250 мм |
- Ціна: 1 119 ₴





