Дитячий спуск трек для машинок 2 в 1 Веселий трамплін Синій

- Немає в наявності
- Код: 31218
1 303 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багаторівневий спуск для машин обов'язково сподобається малюкові та захопить його.
Паркінг складається із 7 ярусів, а останній є платформою для машинок. На бічній стороні розташований ковзний лабіринт для фігурок.
Також особливість ігрового набору в тому, що машинки самі з'їжджають і перевертаються зверху вниз швидкісними напрямними траси, а наприкінці викочуються з пащі динозавра.
Така іграшка зможе надовго захопити дитину та сприяти розвитку уважності та реакції. Іграшку легко збере будь-який малюк.
Комплектація:
- Багаторівневий паркінг
- Велика машинка
- 3 маленькі машинки
- Фігурки для спуску
- Наклейки
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір іграшки: 40 х 19 х 44 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 44 х 11 х 30,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 400 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 190 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 440 мм |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Довжина упаковки | 440 мм |
| Висота упаковки | 305 мм |
- Ціна: 1 303 ₴


