Машинка Спецтехніка Пожежна машина на радіокеруванні Construction Truck

- Немає в наявності
- Код: 31211
1 216 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Такого ще не було: сучасна модель будівельної машини на радіокеруванні! Яскравий красень із чудовою деталізацією стане справжньою зіркою автопарку. Машина має рухому платформу, прогумовані колеса з протекторним візерунком, простору кабіну водія та проблискові маячки на даху.
Зручне керування пультом відкриває простір можливостей: рух уперед і назад, повороти в боки. Додаткові світлові ефекти зроблять гру ефектнішою: під час руху фари починають світитися. Вмикайте активний режим і вирушайте на імпровізований будівельний майданчик!
Особливості:
- Машина працює від акумуляторної батареї
- Керування: вперед/назад, ліворуч/праворуч
- Рухома платформа
- Під час руху фари машини починають світитися
- Звуки сирени
- Можливість бризкати водою під час натискання на кнопку на машині
- Добре опрацьовані деталі, що надають іграшці максимальної схожості зі справжнім аналогом
Комплектація:
- Машина
- Пульт керування
- Акумулятор
- USB-кабель для підзаряджання
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу "АА" (до комплекту не входять)
- Масштаб: 1:12
- Розмір машинки (ДхШхВ): 32,5 х 11 х 19 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 42 х 14,5 х 23 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MHZ |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Довжина | 325 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 190 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір корпусу | Червоний |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Двигун | Електричний |
| Тип моделі | Пожежна машина |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
| Частота керування іграшки | 27Mhz |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Масштаб моделі | 1:12 |
- Ціна: 1 216 ₴



