Дитячий іграшковий автомат стріляє орбізами на акумуляторі з прицілом Синій

- Немає в наявності
- Код: 31187
1 026 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий іграшковий автомат стріляє орбізами (гідропулями) діаметром 6 мм. Його зручно тримати однією або двома руками. Корпус іграшки виготовлений із міцного пластику та вирізняється високою деталізацією. У комплекті з автоматом йде акумулятор, завдяки чому швидкість стрільби дуже висока.
Особливості:
- Оптичний приціл у вигляді муляжу, служить як обойма для куль
- Працює від акумулятора
- Стріляє чергою
- Має стильний і реалістичний зовнішній вигляд
- Міцна конструкцію й деталізовані елементи
- Легкий у керуванні та простий у використанні
Комплектація:
- Автомат
- Оптичний приціл
- Акумулятор
- Шнур для зарядного пристрою USB
Характеристики:
- Вік: Від 14 років
- Довжина автомата: 44 см
- Паковання: Пакет
- Габарити упаковки: 47 х 4 х 22 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Гидропули |
| Колір | Синій |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 440 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 470 мм |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Висота упаковки | 220 мм |
- Ціна: 1 026 ₴

