Розвиваюча іграшка Музикальний ігровий центр 6 в 1 Бізікуб Sobebear Червоний

- Немає в наявності
- Код: 31139
1 061 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бізі-куб складається з 6 граней з різними ігровими елементами. У ньому є музичне піаніно, барабан із підсвічуванням, імітація їзди на машині, шестерні які обертаються та панель із телефоном. Іграшка допомагає розвинути в дитини дрібну моторику, координацію рухів, уяву, а також знайомить із кольорами.
Функції:
- Регулювання гучності
- Нотні клавіші
- Барабан
- Голоси тварин
- Веселі мелодії
- Шестерні, що обертаються
- Панель із телефоном і кнопками
- Імітація їзди машини
- Часовий циферблат
- Світлові ефекти
Характеристики:
- Вік: Від 18-ти місяців
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір іграшки: 18 х 18 х 18 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 21 х 20 х 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мультибокс |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 180 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 200 мм |
- Ціна: 1 061 ₴






