Магнітний конструктор Машини Професії Магніт Scool IBLOCK 78 деталей (PL-921-238)

- Немає в наявності
- Код: 31148
730 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магнітний конструктор вчить дітей посидючості та вміння концентруватися для досягнення певної мети, сприяючи розвитку просторового мислення. Особливість магнітного конструктора полягає в тому, що деталі кріпляться один з одним за допомогою магнітів, які поміщені в корпус. Обертаючись, залежно від необхідного полюса, магнітні деталі завжди притягуються один до одного, даючи змогу створювати різноманітні конструкції.
Особливості:
- Великі деталі конструктора
- Вивчення машин і професій
- Виготовлений із якісних матеріалів, безпечних для здоров'я дитини
- Інструкція в електронному вигляді з 5 розвивальними іграми та завданнями
Комплектація:
- 78 елементів
- наклейки із зображеннями тварин
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Кількість деталей: 78 шт
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 36,5 х 6 х 27 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBLOCK |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Транспорт |
| Кількість деталей | 78 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 365 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 270 мм |
- Ціна: 730 ₴


