Гараж паркінг з машинками 2 в 1 Поліцейська ділянка та Лікарня

- Немає в наявності
- Код: 31170
1 053 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гарна ідея подарунка для кожного маленького шанувальника автомобілів. Дитяче паркування містить паркінг і 2 машинки. Паркування складається з двох частин: поліцейської ділянки та відділення швидкої допомоги. З обох боків паркінгу є круті підйоми/спуски на другий поверх, а по центру вежа з вертолітним майданчиком, на верху є ліхтарі, які світяться. Паркування також обладнане іграшковою рацією. Всі елементи мають яскравий та барвистий вигляд, виготовлені з якісного та безпечного пластику. Парківка збирається як конструктор і ви з захопленням проведете час разом. Цей паркінг можна взяти із собою — він легко складається у валізку. Іграшка обладнана світловими та звуковими ефектами.
Комплектація:
- Частини паркінгу
- 2 машинки
- Підіймання/спуски
- Дорожні знаки
- Рація
- Наклейки
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки (не входять до комплекту)
- Розмір паркування: 75 х 30 х 79 см
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 52 х 9 х 32 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Метал, Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 750 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 300 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 790 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Висота упаковки | 320 мм |
- Ціна: 1 053 ₴


