Дитячий касовий апарат з ефектами та аксесуарами Синій

- Немає в наявності
- Код: 31119
624 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Із самого віку діти цікавляться заняттями дорослих і намагаються самостійно відтворити та пограти в професії, приймаючи різні ролі на себе. Рольові ігри прекрасно справляються із завданням навчити малюків відповідальності, розвивають емоційний інтелект і знайомлять із правилами поведінки в суспільстві. Усі діти грають у магазин, навіть зі звичайними речами, але іграшковий касовий апарат, що імітує звуки справжньої каси, і набір деяких продуктів допоможе урізноманітнити гру та зануритися в атмосферу чогось цікавого та нового, комплект яскравих наклейок прикрасить касовий апарат, а вбудований калькулятор допоможе дитині. навчитися рахувати.
Особливості:
- Милий дизайн
- Касовий апарат із вбудованим калькулятором
- Звуковий сигнал під час натискання на кнопки
- Комплект наклейок
- Комплект штучних грошей
- Маленький кавовий апарат зі стаканчиками
- Кошик із приготованими стравами
- Коробочки та пляшечки, що імітують справжню їжу
- Ігровий набір виготовлений із якісного первинного пластику, безпечного для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір касового апарату: 34 х 14,5 х 14,5 см
- Розмір кавомашини: 8 х 7 х 12 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 35 х 8 х 30 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 145 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Висота | 145 мм |
- Ціна: 624 ₴





