Іграшковий пилосос на батарейках з ефектами

- Немає в наявності
- Код: 30888
837 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленький іграшковий пилосос запрошує малюків у світ чистоти та веселощів! Корпус пилососа виготовлений із якісного пластику різних кольорів, що робить його привабливим для дітей різного віку.
Іграшковий пилосос має вигляд мініатюрної версії справжнього портативного побутового пристрою. Він має реалістичні функції, які дадуть змогу дитині почуватися справжнім господарем: може вбирати дрібне сміття, відтворює реалістичні звуки, схожі на шум пилососа, і підсвічується.
Це надає реалізму грі та допомагає дитині уявити себе учасником реального процесу прибирання.
Особливості:
- Виготовлений у формі сучасного пилососа
- Змінні насадки
- Стильна колірна гама
- Відтворює ритмічне дзижчання, імітуючи звук побутового пристрою, що працює
- Підсвічування
- Відкривається відсік для збирання сміття
- У комплекті представлені пінопластові кульки
- Іграшка виготовлена з якісного пластику, здатного витримувати активну експлуатацію
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 5 шт. типу "АА" (не додаються)
- Розмір пилососа (ДхШхВ): 17 х 23 х 69 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 46 х 9 х 25,4 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитяча побутова техніка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 5 |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 230 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 690 мм |
- Ціна: 837 ₴

