Інтерактивна іграшка Ведмідь Limo Toy Українське озвучування Рожевий

-9%
- Готово до відправки
- Код: 30897
1 007 ₴
915 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вкрай захоплива іграшка, яка неабияк урізноманітнить гру малюка. Інтерактивна іграшка "Ведмідь" — це кумедна дитяча іграшка з цікавими та різноманітними функціями. Також є режим диктофона. У ведмедика світяться вушка. Кнопка у формі бантика вмикає і вимикає іграшку. Є регулятор гучності.
Функції:
- 13 казок
- 57 веселих віршиків
- 43 загадки
- 21 пісня
- 7 українських колискових у виконанні Ольги Токар
5 режимів гри:
- Заспіваємо пісню
- Слухай вірші
- Засипай під колискову
- Переказуй казки
- Вмикай диктофон
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять у комплект)
- Висота іграшки: 20 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 27 х 16 х 15 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Диктофон |
| Мови | Український |
| Висота | 20 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 270 мм |
- Ціна: 915 ₴


