Рюкзак шкільний каркасний Дракон Синій

-20%
- Готово до відправки
- Код: 30874
1 022 ₴
813 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкільний рюкзак із милим єдинорогом стане прекрасним подарунком для дитини. Рюкзак має одне велике відділення на змійці, дві зовнішні кишені та дві бічні. Обладнаний ручкою для перенесення і лямками, які регулюються за довжиною. Виготовлений із безпечних матеріалів. Рюкзак призначений для дітей шкільного віку.
Особливості:
- Сучасний дизайн
- 1 містке відділення на блискавці
- Дві бічні та 2 зовнішні кишені
- Регульовані плічка
- Світловідбивні вставки
- Водонепроникна тканина
- Модель виготовлена з безпечних матеріалів.
Характеристики:
- Розмір рюкзака: 42 х 14 х 28 см
- Паковання: Пакет
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Для хлопчиків |
| Колір | Синій |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Висота | 42 см |
| Ширина | 28 см |
| Глибина | 14 см |
| Візерунки і принти | Казки, кіно, мультфільми |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Особливості | Регульовані лямки, Світловідбивні елементи |
- Ціна: 813 ₴

