Іграшкова машинка Спецтехніка Автокран інерційний на батарейках

- Немає в наявності
- Код: 30848
545 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Така спецтехніка є незамінним помічником у різних ситуаціях — допомогти розмістити вантаж, пересунути важкі дерева або відбуксувати машинку, все це зможе ця максимально деталізована іграшкова модель крана! Іграшка має інерційний механізм, що дає їй рухатися певний час без допомоги дитини, має рухомий кран, що підіймається верх і вниз, а його платформа може обертатися на 360 градусів, гак крана можна регулювати завдяки важелю, розташованому на його платформі. На даху машини розташований відсік для батарейок, завдяки яким машинка може відтворювати різні звуки справжньої машини, говорить англійською й підсвічується, що точно сподобається дитині, а ігри стануть цікавішими!
Особливості:
- Має інерційний механізм
- Реалістичний дизайн
- Рухомі елементи — обертова платформа крана, кран підіймається верх і вниз, і регулюється довжина гака
- Іграшка відтворює різні звуки, які дійсно робить машина такого типу, співає та говорить англійською
- Підсвічується під час натискання на кнопки
- Передні колеса машинки прогумовані та мають фактурний візерунок
- Відсік для батарейок розташований на даху машинки
- Іграшка виготовлена з якісного пластику, який безпечний для дітей
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу ААА (не входять до комплекту)
- Масштаб: 1:16
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 30,5 х 10,5 х 15,5 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 37 х 12 х 21 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Ширина | 105 мм |
| Довжина | 305 мм |
| Висота | 155 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 545 ₴
