Розвиваюча гра для дітей Музична Стукалка з молотком Помаранчевий

- Немає в наявності
- Код: 30810
1 074 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваючі іграшки дуже важливі. На ранньому розвитку дитини, саме такі ігри допоможуть вашій дитині пізнати світ, розвинути логічне мислення, вивчити нових тварин, нові звуки та багато іншого.
Особливості:
- Відповідає технічному регламенту безпеки іграшок
- Іграшка виконує роль стукалки
- 8 динозавриків різних кольорів
- Лічильник балів
- Звукові ефекти
- Світлові ефекти
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 24,5 х 29 х 17 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 29 х 8,5 х 24 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стучалка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 170 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Ширина упакування | 85 мм |
| Висота упаковки | 240 мм |
- Ціна: 1 074 ₴





