Дитячий розвиваючий килимок із 2 дугами сітчастим бортиком 18 кульок Рожевий

- Немає в наявності
- Код: 30789
1 031 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий килимок — це безпечне та комфортне місце для гри та розвитку, розроблене для малюків від самого народження.
Головною особливістю килимка є бортики, які допомагають організувати безпечний простір для маленьких непосид.
Коли дитина зачіпає іграшки, закріплені на м'яких і гнучких дугах, вони видають приємні звуки. Це допомагає не тільки розвивати координацію рухів та увагу, а й стимулювати розвиток слухозорого сприйняття малюків.
Його компактні розміри та невелика вага дають змогу розкласти килимок на підлозі в кімнаті або брати із собою під час прогулянок або подорожей. Він легко складається й збирається, що робить його зручним для перенесення і зберігання.
Особливості:
- У комплекті представлені 18 кольорових пластикових кульок для гри
- Еластичні сітчасті бортики перетворюють килимок на манеж
- М'які безпечні дуги з кріпленнями для брязкалець
- Яскрава кольорова гама
- Виготовлений із м'якого та приємного на дотик матеріалу, що гарантує комфорт і безпеку для дитини.
Характеристики:
- Вік: З народження
- Розміри килимка: 75 х 75 х 50 см
- Упаковка: Коробка
- Розмір упаковки: 63 х 8 х 43 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Стать | Для дівчаток |
| Вік | З народження |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 500 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 630 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 430 мм |
- Ціна: 1 031 ₴

