Іграшкова машинка Спецтехніка Самоскид інерційний на батарейках

- Немає в наявності
- Код: 30728
247 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна модель будівельної техніки стане чудовим доповненням автомобільної колекції хлопчика. Самоскид вирізняється чудовою деталізацією і має рухомі елементи, які надають грі великої реалістичності. На даху кабіни розташовані 4 кольорові кнопки: натисніть по черзі на кожну й отримаєте гучні тематичні звуки, цікаві розповіді, мелодії та вірши англійською. Збирайте колекцію автотранспорту спеціального призначення та відтворюйте захопливі сюжети!
Особливості:
- Виготовлена у формі будівельного самоскида
- Вирізняється тематичним забарвленням і чудовою деталізацією
- На кабіні водія розташовані проблискові маячки, що підсвічуються.
- 4 активні кнопки: музика, тематичні звуки, навчання та віршики англійською
- Рухомі елементи, що надають грі великої реалістичності
- Машина обладнана інерційним механізмом
- Іграшка виготовлена з первинного пластику, безпечного для дітей
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу ААА (не входять до комплекту)
- Масштаб: 1:16
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 27,5 х 10,5 х 13,5 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 26 х 11 х 15,5
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Мелодії |
| Ширина | 105 мм |
| Довжина | 275 мм |
| Висота | 135 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 247 ₴



