Водний автомат бластер дводульний 69 см Синій

-26%
- Готово до відправки
- Код: 30714
693 ₴
514 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Найкращої літньої забави не знайти! Купівля водних пістолетів стане найкращим рішенням для активних ігор на свіжому повітрі. Діти будуть у захваті від водних бризок, що розлітаються на всі боки, від веселого водного протистояння, де немає переможців, адже головна мета гри — веселощі та чудовий настрій.
Особливості:
- Два дула для стрільби водою
- Помповий принцип роботи
- Місткий резервуар для води
- Подавання води відбувається під час натискання на спусковий механізм водного пістолета
- Яскрава колірна гама
- Іграшка виготовлена з якісного пластику, безпечного для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік: Від 5-ти років
- Розміри пістолета: 59 х 7,3 х 21,5 см
- Дальність стріляння: 6 - 8 метрів
- Об'єм бака для води: 620 мл
- Паковання: Пакет
- Габарити упаковки: 69 х 7,3 х 28,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Водне зброю |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Колір | Синій |
| Максимальна дальність стрільби | 8 м |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 590 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Висота | 215 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 690 мм |
| Ширина упакування | 73 мм |
| Висота упаковки | 284 мм |
- Ціна: 514 ₴
