Інерційний автобус Поліція світлові звукові ефекти Білий

- Немає в наявності
- Код: 30699
547 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поліцейський автобус — це дивовижна іграшка, яка приверне увагу дітей різного віку. Вона відтворює реалістичні звуки та активує світлові ефекти, роблячи ігровий процес захопливішим. Такий транспортний засіб перетворює звичайну гру на цікаву пригоду, у якому діти зможуть почуватися справжніми водіями поліцейського автобуса та весело проводити час у компанії своїх друзів.
Особливості:
- Симуляція гри в спеціальні поліцейські місії
- Стильний дизайн автобуса
- Безліч аксесуарів для відтворення потрібної атмосфери
- Рухомі двері, які надають грі реалістичності
- Інерційний механізм
- 4 активні кнопки на даху транспорту
- Автобус обладнаний звуковими та світловими ефектами
- Висока деталізація ігрових елементів
- Малюк зможе активно розвивати дрібну моторику рук і образне мислення
- Допоможе дитині розігрувати сюжетно-рольові ігри, а також розвивати фантазію і дрібну моторику рук
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки
- Розмір автобуса: 27,3 х 8,3 х 9,6 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 32,5 х 9,5 х 15 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автобус |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 83 мм |
| Довжина | 273 мм |
| Висота | 96 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 547 ₴


