Машинка спецтехніка Евакуатор із поліцейською машинкою Wrecker Truck Синій

- Немає в наявності
- Код: 30700
694 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Деталізована модель евакуатора для юних колекціонерів автотранспорту. Вона вирізняється чудовою деталізацією: рухома платформа та стріла, проблискові маячки та прогумовані колеса зі справжнім протекторним візерунком. На робочій платформі поліцейська машинка, що потребує термінового переміщення.
На даху кабіни розташовані чотири кольорові кнопки: натисніть по черзі на кожну й отримайте гучні тематичні звуки. Збирайте колекцію автотранспорту спеціального призначення та відтворюйте захопливі сюжети!
Особливості:
- Іграшковий евакуатор із поліцейською машиною
- Вирізняється чудовою деталізацією
- Евакуатор обладнаний інерційним механізмом
- На даху кабіни розташовані 4 кнопки, що активують звукові та світлові ефекти
- Прогумовані колеса з протекторним візерунком
- Підсвітка проблискових маячків
- Іграшка виготовлена з первинного пластику, безпечного для дітей
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Масштаб: 1:16
- Розмір іграшки: 38 х 10 х 14 см
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 42 х 12 х 19 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Евакуатор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Висота | 140 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 694 ₴







