Набір творчості для дітей Термомозаїка 4FUN Game Club Собачка

- Немає в наявності
- Код: 30681
163 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термомозаїка — цікавий різновид рукоділля, принцип якого полягає в викладанні зображень маленькими різнокольоровими намистинками з термопластичної пластмаси на спеціальній основі, які після нагрівання склеюються між собою в один цілісний виріб.
Такий різновид декоративно-прикладного мистецтва впливає на розвиток творчого потенціалу та фантазії, вчить поєднувати кольори, дає змогу проявляти індивідуальність і генерувати креативні ідеї, тренує координацію рухів і дрібну моторику, що позитивно впливає на мовну активність дитини.
За допомогою термомозаїки можна створити оригінальну прикрасу, брелок, підставку, картинку, плоскі та об'ємні візерунки, використовуючи трафарет або власний дизайн.
Особливості:
- Пластиковий трафарет із зображенням
- Комплект кольорових намистин
- Зручний пластиковий пінцет
- Набір доповнений калькою
- Докладна інструкція з використання
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 15 х 3 х 21 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fun Game |
| Країна виробник | Китай |
| Тип мозаїки | Термомозаіка |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Ширина упакування | 30 мм |
| Висота упаковки | 210 мм |
- Ціна: 163 ₴
