Набір творчості для дітей Термомозаїка 4FUN Game Club Дельфін

- Немає в наявності
- Код: 30683
163 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термомозаїка – цікавий вид рукоділля, принцип якого полягає у викладанні зображень маленькими різнокольоровими намистинками із термопластичної пластмаси на спеціальній основі, які після нагрівання склеюються між собою в один цілісний виріб.
Такий вид декоративно-прикладного мистецтва впливає на розвиток творчого потенціалу та фантазії, вчить поєднувати кольори, дозволяє виявляти індивідуальність та генерувати креативні ідеї, тренує координацію рухів та дрібну моторику, що позитивно впливає на мовну активність дитини.
За допомогою термомозаїки можна створити оригінальну прикрасу, брелок, підставку, картинку, плоскі та об'ємні візерунки, використовуючи трафарет чи власний дизайн.
Особливості:
- Пластиковий трафарет із зображенням
- Комплект кольорових намистин
- Зручний пластиковий пінцет
- Набір доповнений калькою
- Докладна інструкція з використання
Характеристики:
- Вік: від 6-ти років
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 15 х 3 х 21 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fun Game |
| Країна виробник | Китай |
| Тип мозаїки | Термомозаіка |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Ширина упакування | 30 мм |
| Висота упаковки | 210 мм |
- Ціна: 163 ₴
