Танк на радіокеруванні з ракетними установками Зелений

- Немає в наявності
- Код: 30676
789 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужний гусеничний танк із двома ракетними установками та світловими та звуковими ефектами стане чудовим подарунком для вашої дитини. Танк на радіокеруванні завдовжки 20 см. Працює на акумуляторах. Має чудову деталізацію й оригінальний дизайн. Їде вперед-назад, вправо-вліво. Під час руху світяться фари. Іграшка виготовлена з високоякісних матеріалів.
Комплектація:
- Танк
- Пульт керування
- Акумулятор
- Зарядний пристрій
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення пульта: Батарейки
- Матеріал: Пластик
- Довжина танка: 20 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 37 х 15 х 16 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Танк |
| Вікова група | Від 3 років |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Колір корпусу | Зелений |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Радіус дії | 10 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 120 мм |
- Ціна: 789 ₴

