Інтерактивний Робот Собака Цуценя Puppy на радіокеруванні Рожевий

- Немає в наявності
- Код: 30642
1 191 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Роботизований інтерактивний собака обладнаний безліччю цікавих функцій. Вона ходить вперед, назад, вправо, вліво, обертається на 360 градусів. Іграшка обладнана світловими та звуковими ефектами. Відмітною особливістю цієї моделі є пульт керування, зроблений у формі стильних наручних годинників.
Комплектація:
- Собачка
- Пульт керування як годинник
- USB зарядний пристрій
Функції:
- Ходить вперед, назад, вліво, вправо
- Світяться очі
- Співає
- Гавкає
- Розвертається на 360 градусів
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення іграшки: Акумулятор (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу ААА (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 20 х 14 х 18 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 27 х 19,6 х 22 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Цуценя |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Ширина | 14 см |
| Довжина | 20 см |
| Висота | 18 см |
| Тип живлення | Батарейки, Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 220 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Час роботи від акумулятора | 15 хв |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
| Час заряджання акумулятора | 1 час |
| Частота керування іграшки | 2.4GHz |
| Радіус дії | 20 м |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
- Ціна: 1 191 ₴



