Ігровий набір Ванна кімната Lagu Family Similan з фігурками

- Немає в наявності
- Код: 30634
1 136 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цікавий набір мініатюрних фігурок із ванною кімнатою. Кольоровий унітаз у відкритому вигляді перетворюється на справжню ванну кімнату, з ванною, туалетом, раковиною, дзеркалом і 4 милими мешканцями. У наборі безліч аксесуарів, які допоможуть малюкові придумати різні сюжети гри. Такий набір посприяє розвитку фантазії, логічного та творчого мислення, а також дрібної моторики рук.
Комплектація:
- 4 фигурки
- Ванна
- Унітаз
- Раковина
- Дзеркало
- Аксесуари
- Наклейки
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Висота фігурки: 4 см
- Розмір іграшки в складеному вигляді: 17 х 12 х 19 см
- Розмір іграшки в розкладеному вигляді: 27 х 27 х 23 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 44 х 15,5 х 32 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ігровий набір з фігурками |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 270 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Висота | 230 мм |
- Ціна: 1 136 ₴


