Музична лялька Beauty Star 45 см Блакитний Українське озвучування

-8%
- Готово до відправки
- Код: 30611
1 185 ₴
1 089 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музична лялька «Beauty Star» у гарному платті з пишним волоссям. Висота ляльки 45 см. Озвучено українською мовою.
Функції:
- Говорить 7 фраз
- Співає пісеньку
- Розповідає вірші про моду та ввічливі слова
Говорить фрази:
- Подивися на мене мама, яка модниця я стала
- Тільки щось не розуміє, що, куди одягти зумію
- А дуже хочу приміряти, чи будеш ти допомагати?
Характеристики:
- Вік від 3 років
- Висота ляльки: 45 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 22 х 12 х 50 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Висота | 45 см |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація аксесуарами | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 500 мм |
- Ціна: 1 089 ₴

