Інтерактивна розвиваюча іграшка Рибалка 4 в 1 Ваги з ефектами Рожевий

- Немає в наявності
- Код: 30600
1 309 ₴
Набір для риболовлі 4 в 1. Цікава та захоплива іграшка, яка дасть змогу дитині почуватися справжнім рибалкою. Така гра тренує спритність, спостережливість і посидючість. До набору входять 2 вудки з магнітом і різнокольоровими рибками, які обертаються по колу та відкривають/закривають рот.
Також іграшка обладнана звуковими та світловими ефектами. Вона може відтворювати мелодії, співати пісні та читати історії.
Гра «Збережи баланс» являє собою ваги у формі бегемотика. У наборі є картки, за якими дитина зможе самостійно виконувати математичні завдання. Цифри мають різну вагу, кожна становить вагу відповідної кількості рибок.
Така настільна гра допоможе дитині в ігровій формі вивчити кольори, цифри та основи арифметики, так само допомагає розвинути дрібну моторику, логіку та терпіння.
Озвучено англійською мовою.
Комплектація:
- USB-кабель
- Риболовля у формі бегемота
- 2 вудки
- Рибки на магніті
- Ваги
- Цифри від 1-10 різної ваги
- Картки із завданнями
Функції:
- Обертається по колу
- Рибки відкривають/закривають рот
- Дитячі пісні
- Веселі мелодії
- Історії
- Голоси тварин
- Гра «збережи баланс»
- Світлові ефекти
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір іграшки: 36,5 х 28 х 9 см
- Упаковка: коробка
- Габарити упаковки: 45,5 х 10,5 х 30 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рибалка |
| Стать | Для дівчаток |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Довжина | 365 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 90 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 455 мм |
| Ширина упакування | 105 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
- Ціна: 1 309 ₴







