Джип позашляховик на радіокеруванні Speed Race Жовтий

- Немає в наявності
- Код: 30581
995 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитинство юних непосид неможливо уявити без спритного позашляховика на радіокеруванні "Speed Race". Іграшка точно повторює особливості справжнього джипа, тому заслуговує на особливу увагу дітей.
Особливості:
- Іграшка має крутий дизайн
- Джип виготовлений максимально реалістично
- Корпус прикрашений контрастними написами
- Гумові колеса
- Міцний кенгурятник, який захищатиме машину від пошкоджень
- Двері машинки відчиняються
- У нижній частині автомобіля розміщений важіль для регулювання коліс
- Машинка працює від акумулятора
Характеристики:
- Вік: від 8 років
- Масштаб: 1:14
- Пульт керування 2,4 GHz
- Елементи живлення пульта: Батарейки типу АА (не додаються)
- Аккумулятор 3.7 V
- Розміри іграшки: 28 х 18 х 15 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 36 х 20 х 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Вікова група | Від 8 років |
| Масштаб моделі | 1:14 |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 150 мм |
- Ціна: 995 ₴



