Дитячий двосторонній багатофункціональний столик First Classroom

- Немає в наявності
- Код: 30383
1 393 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей стіл призначений для дітей раннього віку для різних занять. Також столик обладнаний великим простором для зберігання, де містить багато різних предметів для творчості. Діти на такому столику можуть будувати різні фігури з конструктора, а на зворотному магнітному боці можна малювати маркером і створювати композиції з магнітів.
З таким столиком ваша дитина зможе розвивати дрібну моторику, творче мислення й уяву.
Комплектація:
- Деталі столика, які необхідно зібрати самостійно
- Маркер для малювання
- Губка для стирання малюнків
- Набір магнітів із картками з малюнками
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 52 х 49 х 14 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розвиваючий столик |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Ширина упакування | 140 мм |
| Висота упаковки | 490 мм |
- Ціна: 1 393 ₴
