Пупс функціональний з аксесуарами Yale Baby 42 см Вид 1

- Немає в наявності
- Код: 30417
1 346 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Милий пупс підкорить серце будь-якої дівчинки. Разом із ним гра в «дочки-матері» стане не тільки захопливою, але й розвивальною для дитини.
Пупс із рухомими ніжками та ручками в незвичайному та дуже яскравому костюмі йде в комплекті з першорядними аксесуарами для догляду.
Функції:
- П'є
- Ходить у туалет
Комплектація:
- Пупс
- Пляшечка
- Тарілка, ложка
- Суміш
- Підгузок
- Горщик
- Пустушка
- Мапа пупса
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Зріст пупса: 42 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 33 х 18 х 38 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пупс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Висота | 42 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Висота упаковки | 380 мм |
- Ціна: 1 346 ₴


