Інтерактивний Пупс з аксесуарами Маленьке сонечко 42 см Вид 6

- Немає в наявності
- Код: 30423
1 333 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей інтерактивний пупс майже як справжній! Він плаче, якщо йому сумно, п'є і навіть ходить на горщик! Він, звісно, потребує турботи. З таким другом у дівчинки з'явиться багато приємних турбот. Все, що потрібно малюкові, у нього із собою, а ще він одягнений у кумедне вбрання. Ігри з таким пупсиком допоможуть виховати в дитині відчуття відповідальності, розвинути уяву, дрібну моторику та комунікативні навички. Інтерактивні функції працюють за допомогою батарейок.
Комплектація:
- Пустушка
- Пляшечка
- Тарілка
- Ложечка
- Суміш
- Памперс
- Горщик
- Гумка
Функції:
- П'є
- Писає
- Плаче
- Пищить під час натискання на руку
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Висота ляльки: 42 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 33 х 18 х 38,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маленьке Сонечко |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пупс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Висота | 42 см |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Висота упаковки | 385 мм |
- Ціна: 1 333 ₴


