Інтерактивна іграшка Музичне Кермо Англійське озвучування Синій

-13%
- Готово до відправки
- Код: 30440
1 050 ₴
916 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяче музичне кермо з колесами можна використовувати як машинку, а можна приклеїти за допомогою присосків до столика. Інтерактивна іграшка має безліч захопливих функцій, як-от: відтворення мелодій, дитячі пісні, розповіді, звуки машини та світлові ефекти. Озвучено англійською мовою.
Функції:
- Говорить фразами
- Співає дитячі пісні
- Веселі мелодії
- Розповідає історії
- Сигнал машини
- Важіль керування
- Поворотники
- Тріскачка
- Світлові ефекти
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розміри іграшки: 34 х 24 х 13 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 34,6 х 15,1 х 24,4 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кермо |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Мови | Англійська |
| Ширина | 24 см |
| Довжина | 34 см |
| Висота | 13 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 346 мм |
| Ширина упакування | 151 мм |
| Висота упаковки | 244 мм |
- Ціна: 916 ₴








