Великий гумовий динозавр Стегозавр 63 см Зелений

- Немає в наявності
- Код: 30444
1 304 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Динозавр Стегозавр неодмінно сподобається маленькому шанувальнику пригод і деревин! Іграшка виготовлена з гуми, наповнювач — силіконова вата. Динозавр зовні виготовлений характерно своєму вигляду. Динозавр видає звуки характерний своєму вигляду. Довжина іграшки — 63 см.
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Матеріал: Гума
- Габарити динозавра (ДхШхВ): 63 х 19 х 28 см
- Паковання: Пакет
- Габарити упаковки: 63 х 19 х 28 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Динозавр |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Гума |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 190 мм |
| Довжина | 630 мм |
| Висота | 280 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 1 304 ₴

