Автомат на орбізах орбіган АКМ-47 Orbeez Gun Зелений

Подарунок
- Немає в наявності
- Код: 30347
927 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 111 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Автомат на орбізах орбіган АКМ-47 Orbeez Gun Зелений»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомат АКМ-47 — повноцінна дитяча автоматична зброя на орбізах. Автомат стріляє гелевими орбізами діаметр яких 7-8 мм. Завдяки акумулятору стрільба відбувається в автоматичному режимі, не потребує перезаряджання. Орбізи засинаються в контейнер із комплекту, який встановлюється на верх автомата. Таке розташування обойми забезпечує безперервне подавання кульок. Дальність стрільби до 30 метрів. Швидкість стрільби 600 патронів за хвилину. Для безпеки під час гри в комплекті постачаються окуляри. Попередньо необхідно опустити орбізи у воду, щоб вони набравшись води збільшилися в діаметрі до 7-8 мм.
Особливість:
- Виготовлений із безпечного пластику.
- Сучасний і стильний дизайн.
- Верхнє завантаження магазина.
- Висока швидкість (завдяки автоматичному пристрою подавання орбізів)
- Дальність стрільби 30 метрів
- Працює від акумулятора
- Автоматичний режим роботи.
- Працює автомат приблизно 2 години.
Комплектація:
- Автомат
- Зарядний пристрій
- Акумулятор
- Магазин
- Окуляри
- Пакет кульок (7-8 мм) 1000 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 12 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Гидропули |
| Колір | Зелений |
| Максимальна дальність стрільби | 30 м |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 280 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 927 ₴






