Трансформер Тобот Гіга 7 Tobot Giga 7 в 1

- Немає в наявності
- Код: 10180
1 129 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тобот Гіга 7– унікальний трансформер, що складається із різних видів транспорту. Яскраві потужні автомобілі, трактор і навіть вертоліт – ось основні складові для чудового захисника. Нехай ваша дитина відчує себе справжнім героєм зі своїм новим другом із популярного мультфільму!
Трансформація робота дуже проста і не потребує спеціальних навичок. Іграшка виконана у відповідність до мультиплікаційного героя, тому буде особливо цікава дитині.
Основною рисою цієї іграшки є її розмір. Не дивлячись на те, що в назві йде приписка mini, робот виходить великим, оскільки складається з 7 маленьких роботів.
Характеристики:
- Країна виробник: Китай
- Упаковка: Коробка
- Колір: Різні Кольори
- Матеріал: Пластик
- Габарити упаковки: 38 х 33 х 13 см
- Висота трансформера: 30 см
Комплектація:
- mini Adventure X
- mini Tobot D
- mini Tobot T
- mini Tobot K
- mini Tobot V
- mini Adventure Z
- mini Adventure Y
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 300 мм |
| Персонажі | Tobot |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Ширина упакування | 130 мм |
| Висота упаковки | 330 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Персонажі/ Герої | Tobot |
| Тип іграшки | Трансформери |
| Артикул | 10180 |
- Ціна: 1 129 ₴





