Трансформер Тобот Дельтатрон 4 у 1 Tobot Deltatron

-20%
- Готово до відправки
- Код: 10198
805 ₴
644 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трансформер Тобот Дельтатрон – це оригінальна іграшка, яка містить кілька варіантів гри.
Відразу три машинки тобот x,d,z інтегруються та створюють одного нового персонажа – робота Deltatron з потужними рухомими кінцівками.
Одна машинка є тілом робота, друга створює йому руки, а третя перетворюється на ноги трансформера.
Розібравши робота, ви отримаєте 3 окремі транспортні засоби та один причіп!
Полегшена трансформація дозволяє збирати та розбирати іграшку дітям від 4-х років.
Характеристики:
- Упаковка: Коробка
- Колір: Різнокольоровий
- Габарити в упаковці: 28 x 10 x 25 див.
- Габарити робота: 17 x 5 x 12 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Комплектація: Трансформер
Комплектація:
- Тобот Дельтатрон (складається з тобот X,D,Z)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 170 мм |
| Персонажі | Tobot |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 250 мм |
- Ціна: 644 ₴

