Пенні борд скейт з колесами, що світяться Best Board Блакитний

- Готово до відправки
- Код: 10237
698 ₴
603 ₴
Маленький лонгборд, або, як його ще називають, пенні борд, стане чудовим подарунком для дитини чи підлітка. Для того, щоб кататися на такому скейті не потрібно особливих навичок, якщо ви звичайно не збираєтеся виконувати складні трюки і стрибки.
Скейт належить до лонгбордів, призначених для пересування по міських ровних дорогах і придатних для фрирайда, тобто «вільного катання». Оригінальна обробка деки представлена у вигляді антиковзного покриття, що за формою нагадує риб'ячу луску.
Якісний пенніборд має круту маневреність, їздить плавно і безшумно. Завдяки цим рисам лонгборди стали популярними серед професійних райдерів та новачків по цілому світі.
Особливо ефектно виглядає катання в вечірній час, коли починає темніти, оскільки прозорі поліуретанові колеса скейта яскраво світяться в темряві.
Особливість:
- Максимальне навантаження: 70 кг.
- Колеса світяться під час руху
Розміри:
- Дека: 55 х 15 см;
- Висота від підлоги: 10 см;
- Діаметр коліс: 6 см.
- Ширина коліс: 4,5 см.
Характеристики:
- Пакування: Без пакування
- Колір: Блакитний
- Вага в упаковці: 1555
- Країна виробник: Китай
- Дека - формований пластик;
- Колеса - PU (поліурретан) з підшипниками ABEC - 7;
- Комплектація: Пені Борд
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Пенні борд |
| Матеріал деки | Пластик |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Підшипник | ABEC-7 |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Діаметр коліс | 60 мм |
| Товщина коліс | 45 мм |
| Вага | 1555 г |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 15 см |
| Товщина | 2 см |
- Ціна: 603 ₴
