Дикий скирчер машинка трансформер SCREECHERS WILD S2 L1 - ДЖАЕНТ РОК ОРІГИНАЛ (EU684104)

- Немає в наявності
- Код: 10637
723 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Screechers Wild! - це перші в історії іграшки-машинки, які роблять сальто на 360 градусів.
Screechers Wild! трансформуються в фантастична істота прямо в повітрі!
Варто такої машинки зловити скирчер-диск, як вона трансформується в величезної потужної скричера.
Можете собі таке уявити? ; Зустрічайте новий сезон!
- Влаштовуйте неймовірні пригоди, видовищні бої і фантастичні гонки.
- Кожен скирчер трансформується в істота з суперсилою, потрібно тільки запустити машинку, направляючи її на ; магнітний диск, або навпаки запустити диск у машинку, при дотику з яким вона зробить ковпачок в повітрі і перетвориться на магічну істоту.
- ДЖАЕНТ РЕК має надмощену силу та спеціальне лікування, яке руйнує все довкола. Тривожний і небезпечний. Ніколи не втрачає можливості показати свою крутість.
- Скричер ДЖАЕНТ РЕК трансформується в крутого кам'яного привида. Для цього захопіть диски, зробіть кусочок на 180 градусів; , Після цього захопіть другий диск і зробіть кувирок на 360 градусів;!
- Щоб переформувати істота назад, потрібно витягнути диски і закріпити пружину знизу машини, і ви знову можете вступати в бій.
- Скричери з Лінійки 4 сумісні з Турбо-скричерами. ;
- Диск має гладку поверхню для ідеального ковзання і ґумову поверхню для фіксації на місці.
- Випробуйте свого скричера, б'йтеся за скирчер-топливо і отримайте перемогу.
- Машина-трансформер ДЖАЕНТ РУК має міцну конструкцію з надійними кріпленнями та виконаною з високоякісного матеріалу.
У наборі SCREECHERS WILD! S2 L1 - ДЖАЕНТ РЕК:
- Машинка,
- 2 диска.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Screechers Wild |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10637 |
| Тип | Машинки трансформери |
| Основні атрибути | |
| Тип | Трансформер |
- Ціна: 723 ₴






