Лялька з аксесуарами (світло,звук) 30 см Вид 1

- Немає в наявності
- Код: 10683
395 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожна дівчинка обожнює дивитися мультфільми про підводне царство, де на дні океанів живуть надзвичайно красиві русалки.
Представляємо Вашій увазі лялечку-русалку, яка виглядає як справжня підводна королева.
Її довге шовковисте волосся, промениста усмішка і звичайно ж розкішний хвіст, приведуть у захват кожну дівчинку.
Якщо натиснути на кнопку-кулон, лялечка наспівуватиме веселу пісеньку, а кулончик почне світитися яскравим підсвічуванням.
Особливість:
- Мелодії
- Світлові ефекти
Комплектація:
- лялька-русалка
- гребінець - 2 шт.
- морська зірка
Характеристики:
- Упаковка: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Синій
- Габарити русалки: 30 х 4 х 11см
- Габарити упаковки: 33 х 5 х 22см
- Вік: від 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 30 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 330 мм |
- Ціна: 395 ₴


