Автомат Бластер Нерф Зомбі Страйк Nerf Zombie Strike Синій

- Немає в наявності
- Код: 10722
605 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний бластер Nerf Hammershot стане найексклюзивнішою та найточнішою зброєю для Вашої дитини.
Серія zombie strike готова підбадьорити Вас сучасним, футуристичним дизайном і швидкою зарядкою патрон.
Конструкція включає в себе магазин, який розрахований на 7 патронів, мушку, велику і зручну рукоять з виємками під пальці, вилитий гачок для підвішування і велике дуло.
Особливості:
- збільшена дальність стрільби
- м’які, безпечні кулі
- довжина бластера 32 см
- дальність стрільби 15 метрів
- у наборі 16 набоїв
- яскравий колір патронів дозволить легко знайти їх в траві або снігу
- зручний магазин
- швидка і легка перезарядка
- іграшка зроблена з якісної, абсолютно безпечної пластмаси
- яскравий дизайн
Характеристики:
- Пакування: Коробка
- Колір: Синій
- Тип ел-тів живлення: Батарейки
- Кіл-ть ел-тів живлення: 3
- Ел-ти живлення у комплекті: Ні
- Вага в упаковці: 684
- Габарити зброї: 32 х 5 х 19 см
- Габарити в упаковці: 42 x 8 x 27 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Комплектація: Автомат, патрони 16шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nerf |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які кулі, М'які патрони |
| Колір | Синій |
| Максимальна дальність стрільби | 10 м |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 190 мм |
| Вага | 684 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 420 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 270 мм |
- Ціна: 605 ₴

