Автокрісло дитяче універсальне JOY 9-36 кг Чорне із червоними вставками

- Немає в наявності
- Код: 10787
2 476 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальне Автокрісло JOY розраховане на три вагові категорії для дітей від 3 до 12 років:
- 9-18 кг
- 15-25 кг
- 22-36 кг
Основні характеристики:
- Спинка регулюється відповідно до спинки автомобільного сидіння і має можливість відкидатися на 180°;
- Підголовник автокрісла регулюється по висоті і має 8 положень;
- Вкладиш-підголовник у цій моделі кріпиться за допомогою стрічки-зав'язки і за необхідності може легко зніматися;
- Сидіння крісла можна використовувати як бустер, попередньо від'єднавши від нього спинку.
- М'який знімний вкладиш;
- На ременях безпеки розташовуються м'які плечові накладки. Накладки регулюються за висотою;
- Чохол автокрісла знімний.
- Кріплення дитини в автокріслі: 5-ти точковим ременем автокрісла / Штатним ременем автомобіля.
- Кріплення автокрісла в автомобілі: Штатним ременем автомобіля.
- Напрямок установки автокрісла: По ходу руху.
- Посібник з експлуатації у комплекті (російською мовою).
Характеристики:
- Бренд: JOY
- Упаковка: Поліетиленовий пакет
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик, текстиль
- Колір: Чорно-червоне
- Габарити крісла: 67 х 41 х 45 см
- Вагові категорії: 9-18 кг, 15-25 кг, 22-36 кг
- Вік: від 3 до 12 років
- Напрямок установки: По ходу руху автомобіля
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 до 12 років |
| Спосіб установки | Обличчям вперед |
| Система кріплення | Штатний ремінь |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Бустер | Так |
| Регулювання спинки | По куту нахилу |
| Підголовник | Регульований |
| Знімний чохол м'якої частини | сидіння, спинки |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 41 см |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 67 см |
- Ціна: 2 476 ₴

