Інерційна Пожежна машина музична, що світиться

- Немає в наявності
- Код: 10839
577 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реалістичні моделі спецтехніки завжди приваблювали хлопців різного віку. Юним дослідникам цікаво дізнатися, як працюють ці чудеса сучасної техніки, а докопатися до істини допоможе пожежна машинка.
Чудова деталізована модель пожежної машини працює від 3-х батарейок AG13 (входить до комплекту), які забезпечують звук і світло нашої машини.
У пожежної машини світяться фари і працює звуковий спецсигнал.
Важливий бонус - наявність інерційного механізму, який дозволяє організовувати змагання спецтехніки, щоб дізнатися, хто з них швидше за інших!
Особливість:
- Світлові ефекти
- Звукові ефекти
Характеристики:
- Пакування: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Червоний
- Ел-ти живлення: Батарейки
- Габарити іграшки: 30 х 15 х 10 см
- Габарити упаковки: 31 х 12 х 18 см
- Вік: від трьох років
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пожежний автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 150 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 577 ₴
