Музична іграшка Танцюючий Кіт "Hola Toys"

- Готово до відправки
- Код: 10865
1 742 ₴
1 554 ₴
Танцюючий кіт від відомого виробника “Hola” забезпечить Вашому малюку веселе та захоплююче дозвілля!
Багатофункціональна модель відрізняється не тільки високою якістю, але й ігровим функціоналом, що розвиває, що неодмінно викличе інтерес у маленького користувача.
Тіло розмальоване в приємний рожевий колір, виразні великі очі, відкритий ротик з широкою, щирою посмішкою викликатиме у дитини захоплення і задоволення.
Хвостатий танцюрист в жовтих навушниках взутий у великі масивні кросівки які оснащені коліщатками, яскрава майка зі кулоном, що світиться, доповнює весь образ і надає моделі ще більше оригінальності та ефектності.
Голова, лапки і тіло рухливі, а на навушниках розташовані 3 функціональні кнопки, які активують веселі пісні, запалювальні танці і записують голос.
В іграшці передбачено 2 режима:
- Танці за вказаною програмою;
- Ритмічні рухи на місці.
Задіявши танці за заданою програмою, малюк зможе зі своїм новим другом, що танцює, вивчити кілька класних рухів новомодного танцю.
Особливості моделі:
- видає веселі звуки
- відтворює веселі фрази англійською мовою
- співає та танцює під запальні пісеньки
- функція запису голосу
- ритмічні рухи під запис голосу
- танці за вказаною програмою
- яскраве підсвічування кулона
- повзунок гучності
- сплячий режим
Котик виготовлений з первинної пластмаси і пофарбований яскравими фарбами, які абсолютно безпечні для маленьких користувачів.
Іграшка працює від чотирьох батарейок, типа АА - до комплекту не входять.
Характеристики:
- Бренд: Hola Toys
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Червоний
- Елементи живлення: Батарейки
- Вік: від 2 років
- Мова озвучення - англійська.
- Габарити іграшки: 28 х 6 х 21 см
- Габарити упаковки: 35 х 17 х 27 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, Відтворення звуків/фраз людей |
| Мови | Англійська |
| Ширина | 6 см |
| Довжина | 21 см |
| Висота | 28 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Ширина упакування | 170 мм |
| Висота упаковки | 270 мм |
- Ціна: 1 554 ₴



