Ігровий набір Крижане серце Ельза Frozen

- Немає в наявності
- Код: 10957
385 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір представлений у вигляді головної героїні Ельзи та набору з аксесуарами. Лялька з довгим волоссям, виконана із пластику. Висота ляльки 24 см. У наборі ви знайдете аксесуари для цікавої гри.
Характеристики:
- Упаковка: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Блакитний
- Габарити упаковки: 39 х 29 х 6 см
- Вік: від 3 років
Комплектація:
- Лялька
- 3 шпильки
- Сукня з корсетом
- Туфельки
- Капелюшок
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 24 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Персонажі | Frozen |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 390 мм |
- Ціна: 385 ₴
