Паркінг для машинок поліцейська станція з автоматичним підйомником Six six zero

- Немає в наявності
- Код: 10978
1 691 ₴
Стильна і сучасна поліцейська парковка представлена у класичному поєднанні блакитного і білого кольору з чорними вставками, які надають контрасного акценту.
Паркування містить п’ять поверхів, де на кожному розташовуються великі і комфортабельні паркувальні місця. Вони обладнані розміткою, а в’їзд захищений шлагбаумом і доповнений дорожнім знаком, який сигналізує машинам вчасно зупинитися.
Вся конструкція прикрашена різними наклейками з написами та символікою на дорожню тематику, що допоможуть зорієнтуватися у багатоярусному паркуванні за всіма правилами дорожнього руху.
На останньому поверсі розміщено вертолітний майданчик, а також музичний підйомник, який допоможе легко, а головне автоматично підняти або опустити машинку на кожен поверх.
До комплекту входить крутий літак, який виконує функцію таємничого гаража. Він оснащений двома колесами та в’їздом і виїздом для машинок.
Музичний блок обладнаний 4- мя активною кнопками різних кольорів, які виконують такі функції:
- Червона кнопка - опускає трос підйомника;
- Синя кнопка - активує різні сирени;
- Зелена кнопка - відтворює сигнали і звуки підйому.
- Жовта кнопка - підіймає трос підйомника.
При натисканні будь-якої кнопки сигнальні вогні підсвічуються червоним і синім кольором.
Комплектація:
- елементи гаража
- 3 машинки
- літак
- автоматичний підйомник
- дорожні знаки
- наклейки
- карта міста.
Музичний блок працює за допомогою 3-х батарейок, типу АА - не входить до комплекту.
Гараж збирається за 8 кроків з 45 деталей.
Машини виконані у масштабі 1:64.
Характеристики:
- Пакування: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Колір: Синій
- Розмір зібраного паркінгу: 60 х 67 х 32 см.
- Габарити літака: 25 х 27 х 8,5 см
- Розмір карти міста: 78 x 58 см
- Габарити упаковки: 46 х 8 х 35 см
- Вік: від трьох років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота у зібраному вигляді | 670 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 320 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Синій |
| Ширина у зібраному вигляді | 600 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 1 691 ₴
